منوی دسته بندی
پایگاه‌اطلاع‌رسانی

استاندار کرمانشاه: خدمات نظام را برای مردم بازگو کنیم

40760

1395/03/25

استاندار کرمانشاه گفت: بهتر است که از منفی بافی دوری کنیم و کارهای مهمی که در نظام جمهوری اسلامی برای مناطق مختلف استان انجام شده را برای مردم بیان کنیم؛ در عین حال می توانیم با ادعای اینکه هم استعداد و هم استحقاقمان بیشتر است سطح خواسته هایمان را بالاتر ببریم.

به گزارش خبرگزاری ایرنا؛ اسدالله رازانی عصر روز دوشنبه (دیروز) در کمیته برنامه ریزی دالاهو که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد؛ افزود: مدیران کل باید در طول سال حداقل 2 بار برای بررسی مشکلات به شهرستان های استان سفر کنند.
وی اضافه کرد: برنامه من نیز این است که در طول سال حداقل سه بار به شهرستان های استان سفر کنم.
وی اظهار کرد: این مسافرت ها خدمات را منسجم تر و نکات فراموش شده را مشخص می کند که منجر به تصمیمات جدیدی برای توسعه و پیشرفت مناطق مختلف استان می شود.
وی تاکید کرد: از مدیران ادارات کل استان کرمانشاه می خواهم که برنامه حضورشان در شهرستان های استان را در دستور کار داشته باشند.
وی بیان داشت: ظرف یک هفته آینده تدوین نسخه توسعه شهرستان های استان مبتنی بر استعداد، نیاز و توانایی هر شهرستان شروع خواهد شد و تا پایان ماه رمضان به اتمام خواهد رسید.
رازانی تاکید کرد: اگر حتی نسبت به 10 سال قبل مقایسه کنیم؛ متوجه خواهیم شد که کارهای مهمی در شهرستان دالاهو انجام شده است.
وی افزود: 2 سد مهم در شهرستان دالاهو در حال احداث است که هزاران هکتار از زمین های منطقه را آبی خواهد کرد؛ همچنین در آینده نزدیک راه آهن از این شهرستان عبور خواهد کرد.
استاندار کرمانشاه ظهر امروز به منظور بازدید از سدهای زمکان و آزادی وارد شهرستان دالاهو شد.
در این سفر همچنین مرکز بهداشت روستای ‘زاوله’ کلنگ زنی شد.
رازانی همچنین با بازدید از گاوداری 400 راسی روستای ‘کلینه پایدار’ از نزدیک در جریان مشکلات این طرح قرار گرفت.
شهرستان دالاهو با 40 هزار نفر جمعیت در 100 کیلومتری غرب کرمانشاه واقع شده است.