منوی دسته بندی
پایگاه‌اطلاع‌رسانی

برپایی بازارچه خیریه در حمایت از کودکان سرطانی در کرمانشاه

82107489-70786889

1395/03/22

بازارچه خیریه ‘زنده باد مهربانی’ همراه با اولین جشنواره بژی در حمایت از کودکان سرطانی هم اکنون در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کرماشاه در حال برگزاری است.

مسئول انجمن مددکاران اجتماعی کرمانشاه عصر جمعه در حاشیه این نمایشگاه در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا اظهار کرد: انجمن مددکاران اجتماعی استان برای گسترش همکاری و توسعه خدمات مددکاری اجتماعی به بیماران صعب العلاج و خانواده های آنان از آمادگی کامل برخوردار است.
ماندانا جواهری؛ با تقدیر از برگزارکنندگان این جشنواره، مشارکت و حمایت اجتماعی از بیماران سرطانی را ضروری و تحسین برانگیز دانست و افزود: امیدواریم که تشکل ها و سازمان های مردم نهاد در این خصوص بتوانند به صورت مستمر خدمات بیشتری را ارایه دهند.
وی با تاکید بر اینکه کرمانشاه حامل پرچم پهلوانی و مهربانی است در خصوص دستاوردهای این جشنواره گفت: ترویج و توسعه همدلی، ایجاد انسجام اجتماعی و همچنین تولید حساسیت برای مساعدت و حمایت از بیماران خاص و کودکان سرطانی از دستاوردهای مهم این جشنواره می باشد.
به گفته جواهری، آثار و برکات برگزاری این چنین مراسمی محدود به طیف خاصی از بیماران نیست و برپایی این جشنواره ها موجب توسعه همکاری و معرفی ظرفیت ها، ایجاد حساسیت های اجتماعی، جذب مشارکت ها و دلگرم سازی می باشد.
وی اظهار کرد: انجمن مددکاران اجتماعی استان کرمانشاه با توجه به این ظرفیت ها، چشم انداز و افق های خوبی را از لحاظ اجتماعی پیش رو می بیند چرا که کرمانشاه میدان دار حمایت های اجتماعی مردمی و الگوی همبستگی و همراهی است و این حرکت به روشنی اعلام می کند که هیچ بیماری تنها نمی ماند.
این بازارچه توسط موسسه مهر آیینان مهر ‘اولین موسسه حامی کودکان سرطانی کرمانشاه’ با همراهی کلینیک مددکاری اجتماعی همراز و با حضور چهره های مطرح کشوری و استانی در حال برگزاری است.