منوی دسته بندی
پایگاه‌اطلاع‌رسانی

جاعل اسناد دولتی در کرمانشاه دستگیر شد

jk

1395/03/24

جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری یک کلاهبردار میلیاردی که اقدام به جعل اسناد اموال دولتی می کرد،خبر داد.
 به گزارش خبرگزاری کردپرس سرهنگ “علیرضا مرزبانی” در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در پی ارسال یک فقره پرونده از مراجع قضائی مبنی بر این که فردی با ترفندهای منحصر به فرد اقدام به کلاهبرداری می کند، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این استان قرار گرفت.

 وی ادامه داد: در بررسی های انجام شده مشخص شد، فرد کلاهبردار با جعل اسناد اقدام به فروش اموال دولتی و اخاذی از طعمه های موردنظر خود می کند.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، اظهار داشت: با هماهنگی مقام قضائی، متهم توسط رئیس کلانتری 12-22 بهمن و عوامل گشت کلانتری مربوطه دستگیر شد و در تحقیقات با اقرار به جرم خود مبنی بر این که با جلب اعتماد افراد و بعد از دریافت پول، اسناد جعلی اموال دولتی را به آنها ارائه داده است، اعتراف کرد.
سرهنگ مرزبانی با بیان این که ارزش این اموال بالغ بر 20 میلیارد ریال است، افزود: متهم به همراه اسناد جعلی که اموال دولتی را شامل می شد پس از تکمیل تحقیقات، به مراجع قضائی معرفی و از آن طریق با صدور وثیقه 25 میلیارد ریالی، روانه زندان مرکزی کرمانشاه شد.