منوی دسته بندی
پایگاه‌اطلاع‌رسانی

امام جمعه پاوه حادثه تروریستی دالاهو را محکوم کرد

82144520-70855642

1395/04/22

امام جمعه شهرستان پاوه با محکوم کردن حادثه تروریستی دالاهو، گفت: این حرکات بچگانه نمی تواند خدشه ای در اقتدار و امنیت منطقه وارد کند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، ماموستا ملا قادرقادری در همایش عفاف و حجاب که روز دوشنبه در پاوه برگزار شد، اظهار کرد: این افراد و کسانی که آنان را اجیر کرده اند باید بدانند که اربابان آنان در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی که دولت و نیروهای مسلح ما ضعیف بود و انسجام لازم را نداشتند، نتواستند به انقلاب ضربه بزنند از این رو این حرکات بچگانه در این برهه که ایران اسلامی یکی از مقتدرترین کشورهای منطقه وحتی جهان است، نمی تواند کوچکترین خدشه ای به امنیت کشورمان وارد کند.
امام جمعه پاوه با طلب غفران برای شهدا و آرزوی شفا برای مجروحان این حادثه، افزود: قطعا نیروهای امنیتی و انتظامی ما در کمترین زمان ممکن عاملان این حادثه را دستگیر و مجازات خواهند کرد.
در حمله تروریستی به کاروان مسئولان که بعد از ظهر روز گذشته در منطقه ریجاب شهرستان دالاهو روی داد، غلامرضا کرمی از کارکنان فرمانداری شهرستان دالاهو و حجت الله نیک عزم کارمند اداره دامپزشکی نیز به شهادت رسیدند و فرماندار دالاهو و مدیرکل شیلات نیز مجروح شدند.