منوی دسته بندی
پایگاه‌اطلاع‌رسانی

کنسرت گروه آوا شهریور ماه در کرمانشاه اجرا می شود

ava
1395/05/20
کنسرت گروه آوا با حضور وحید تاج خواننده ارکستر ملی و استاد کیوان ساکت 15 شهریور در کرمانشاه اجرا می شود.

هادی رستمی خواننده مطرح کرمانشاهی و عضو گروه آوا در گفتگو با خبرگزاری کردپرس، اظهار داشت:  کنسرت گروه آوا به سرپرستی علی احمدی 15 الی 16 شهریور ماه در تالار انتظار به روی سن خواهد رفت.
وی از حضور استاد کیوان ساکت و وحید تاج خواننده ارکستر ملی در این کنسرت خبر داد و  اضافه کرد: استاد وحید تاج در این کنسرت چند بیت به لهجه فارسی کرمانشاهی اجرا خواهد نمود که در این راستا طی سفر چند روز آینده ام به تهران جهت تمرین لهجه ایشان تلاش خواهم کرد.
خواننده آهنگ ماندگار “دالگه” تصریح داشت: در کنسرت پیش رو موسیقی اقوام مختلف ایرانی مانند کردی سورانی، گیلکی، ترکی، خراسانی، شیرازی و لری با محوریت موسیقی کردی اجرا می شود.
وی با اعلام اینکه در این کنسرت یک آهنگ به زبان انگلیسی نیز اجرا می شود، بیان داشت: این آهنگ ها در بسیاری از کشور ها از جمله فرانسه، استرالیا، مالزی، عراق، ترکیه و بلژیک به اجرا درآمده اند و مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند.
رستمی در پایان به تمرین سخت 4 ماهه اعضای 25 نفره گروه آوا جهت آمادگی برای اجرای کنسرت اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد مردم کرمانشاه حضوری پرشور در این کنسرت داشته باشند.