مدال طلای ماراتن اسکیت کشور بر گردن ورزشکار کرمانشاهی

photo-shahreman-0516a

photo-shahreman-0516b

1395/05/16

شهرمن ـ گروه ورزش

مینا قدسی

همایش بزرگ هزار نفری اسکیت سواران در حاشیه مسابقه ماراتن قهرمانی کشور اسکیت انتخابی تیم ملی دیروز (جمعه 95/5/15 )در بلوار طاقبستان برگزار شد.
در این رقابت محمد صالحی از کرمانشاه عنوان نفر اول مسابقات ماراتن قهرمانی کشور رده سنی بزرگسالان را به دست آورد و امیر بهزادی از اصفهان در رده سنی جوانان حائز رتبه نخست شد.
صالحی در مصاحبه با شهر من، سطح این مسابقات را قابل قبول ارزیابی کرد و بیان داشت: این رقابت نسبت به سال های گذشته از سطح بالاتری برخوردار بود. وی افزود: کرمانشاه همیشه جزء استانهایی است که مسابقات اسکیت در آن به نحو مطلوبی برگزار می شود و این موضوع جای تقدیر و تشکر از مسئولین برگزار کننده دارد.
نفر نخست این ماراتن از استان اصفهان نیز، در گفتگویی از میزبانی خوب کرمانشاه و امکانات رفاهی و اقامتی مطلوب برای ورزشکاران تقدیر کرد و گفت: نحوه برگزاری و داوری این دوره از مسابقات و حمایت مردم کرمانشاه عالی بود و به جرأت می توان گفت یکی از بهترین مسابقات اسکیتی بود که تاکنون در کشور برگزار شده است. امیر بهزادی آموزش اسکیت در کرمانشاه را بسیار باکیفیت ارزیابی کرد و اظهار داشت: به دلیل فعالیت ها و برنامه های آموزشی مناسب، کرمانشاه از ظرفیت بالایی برخوردار است به گونه ای که چندین نفر از اسکیت سواران کرمانشاهی عضو ثابت تیم ملی هستند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *